خدمات زیبایی در درمانگاه شبانه روزی فرجام

درمانگاه شبانه روزی فرجام
درمانگاه شبانه روزی فرجام
درمانگاه شبانه روزی فرجام
درمانگاه شبانه روزی فرجام
درمانگاه شبانه روزی فرجام

درباره درمانگاه شبانه روزی فرجام

در بسیاری از افراد اپیلاسیون با موم ، الکترولیز یا روش های مرسوم سبب ایجاد لک، قرمزی یا فرورفتگی در سطح پوست میشود که متاسفانه درمان آنها آسان نیست. لیزر میتواند باعث کاهش دائمی موهای زائد در تمام نقاط بدن تقریبا بدون عارضه شود و به همین دلیل است که لیزر بهترین درمان پرمویی به شما می رود. در حال حاضر معروف ترین و بهترین دستگاه لیزر در تمام دنیا لیزر الساندرایت شرکت آمریکایی کندلا است. این دستگاه بیش از هر دستگاه دیگری در کلینیک های معروف آمریکا به کار میرود زیرا از نظر میزان تاثیر، سرعت، کم بودن عوارض و کم بودن درد بی رقیب است اما به علت قیمت بالای دستگاه که چندین برابر قیمت رقیب خود است باعث شده به تعداد کافی در کشورمان وجود نداشته باشد که خوشبختانه کلینیک سیب سبز جدیدترین مدل این لیزر را در اختیار دارد.

این دستگاه سریعترین دستگاه لیزر بوده (در هر ثانیه 5 شات) و بهترین تاثیر و کم ترین عارضه را دارد، در نژاد ایرانی استفاده از این دستگاه بسیار مناسب است. مکانیسم اثر لیزر در رفع موهای زائد در پوست های مختلف برداشت موهای زائد به وسیله لیزر بر پایه جذب انتخابی نور نهاده شده است که در آن اشعه لیزر بدون آن که به سطح پوست آسیبی وارد کند وارد پوست شده و جذب فولیکول های مو می گردد، در این حالت آسیب های بافتی در فولیکول مو در حداکثر میزان خود و دریافت محیطی در حداقل است رنگدانه ملانین در لایه اپیدرم پوست حتی در پوست های تیره بسیار کم و در مقابل به میزان بسیار زیاد در مو تجمع یافته است بنابراین ملانین بهترین و مهمترین ماده بیولوژیکی هدف برای بکارگیری جذب انتخابی لیزر به منظور رفع موهای زائد است (به همین دلیل است که هیچ دستگاه لیزری روی موهای سفید اثر ندارد). هر چه موها تیره تر و کلفت تر باشد تاثیر لیزر بیشتر است لذا اکثر لیزرها روی موهای بور و کم رنگ تاثیر کمتری دارند.

بهترین نتایج برای افراد با پوست روشن و دارای موی سیاه و ضخیم به دست می آید. ثابت شده که با یک جلسه لیزر درمانی حدود 10 تا 40 درصد و با سه جلسه لیزر درمانی حدود 30 تا 60 درصد موها کاهش میابد. لیزر بر روی موهای سفید ، بور و کرکی اثری ندارد. هیچ دستگاه لیزری نمیتواند به طور کامل موهای بدن را برای همیشه از بین ببرد و هدف از درمان ، کاهش طولانی مدت تراکم موها، کاهش سرعت رشد و کاهش ضخامت مو تا حدی که مورد رضایت فرد باشد خواهد بود.

خدمات و امکانات درمانگاه شبانه روزی فرجام

لیزر الکساندرایت کندلا ویژه کلیه ی نواحی در درمانگاه شبانه روزی فرجام

لیزر الکساندرایت کندلا ویژه نواحی بیکینی و زیر بغل در درمانگاه شبانه روزی فرجام

بدون نیاز به استفاده از بی حسی
ضدعفونی تجهیزات در مقابل مراجعین محترم
تنظیم دستگاه جهت از بین بردن کلیه موهای زائد
دستگاه موجود در مرکز از پیشرفته ترین دستگاههای لیزر دنیا با آخرین تکنولوژی دنیا
سریعترین، جدیدترین، موثرترین و بی خطرترین دستگاه لیزر در حال حاضر در دنیا

نوع دستگاه : لیزر الکساندرایت کندلا ۲۰۱۷
کارت خوان : دارد
مجوز : از مراجع ذی صلاح
مخاطب : بانوان
جای پارک آسان : دارد
نوع خدمات : لیزر موهای زائد
زیر نظر : پزشک متخصص

آدرس درمانگاه شبانه روزی فرجام

خیابان فرجام غربی بین آیت و هنگام پلاک ۷۳۱ درمانگاه شبانه روزی فرجام طبقه سوم بخش پوست، مو و زیبایی

تلفن درمانگاه شبانه روزی فرجام

شماره تلفن درمانگاه شبانه روزی فرجام: ۷۷۰۹۰۰۱۸

ساعت سرویس دهی : با هماهنگی قبلی
روزهای سرویس دهی : با هماهنگی قبلی